top of page

ÜRÜNLERİMİZ

IMG_0388-200x300.jpg
SCS_1030-300x149.jpg
WCS_1261-300x218.jpg
MBS_1140-300x268.jpg
IMG_9616-210x300.jpg
UCS_1130-1-300x256.jpg
nedi_color.png
WCS_1200-216x300.jpg
WBS_1001-1024x648.jpg
UCS_1030-1-scaled.jpg-nggid03312-ngg0dyn

Üretim Standartlarimiz ve Ürün Iceriklerimiz

 

Pamuklu Corap

20/1 30/1 40/1

Yüksek kalite pamuklu çorapları bay, bayan ve çocuklar için üretiyor. Üretim süresince yüksek kaliteli ipler son teknoloji makinalarızda tasarımınlarınızı hayata geciriyoruz.

Cinsiyet: Bay, Bayan ve Çocuk

Özellikleri: Nefes Alır, Uzun Ömürlü, Rahat, Sağlıklı

İçerik: %100 Pamuk %100 organıc pamuk

Bambu Corap : üretimini en yüksek kalite bambu liflerinden tasarlanan pamuk gruplarındandır ipliklik haline donusturdukten sonraki kofor ve rahatlık en onemli tercıh sebeblerındendır Bambu çoraplar günümüzde çoraptan iç çamaşırlarına kadar bir cok alanda kullanılmaktadır insan sağlığına önem veren çevreci ve doğa dostu ürünlerdir. Bambu çorapların geri dönüşümü ve doğada çözünmesi kolaydır .

 

Cinsiyet: Bay, Bayan ve Çocuk

Özellikleri: Nefes Alır, Uzun Ömürlü, Rahat, Sağlıklı ve Çevre dostu

İçerik: Bambu

Modal: modal çorap üretimini en kaliteli ve geri dönüşüme uygun kayın ağacından elde edilen özel elyaf çeşidinden yapılır; kullanımı asırı koforlu ve rahattır bundan dolayı bırcok son tuketıcı acısından tercıh sebebıdir ve ozel olarak işlenen bir iplik olmasından dolayı cevre dostu ve cok dayanıklıdır

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Cinsiyet: Bay, Bayan ve Çocuk

Özellikleri: Nefes Alır, Uzun Ömürlü, Rahat, Sağlıklı ve Doğal

İçerik: Modal ipliği

Spor Outdoor Coraplar

 

TEKNİK SPOR ÇORAPLAR

Genel Kullanım: Genellikle pamuk veya pamuk ağırlıklı olarak gündelik hayat ve spor amaçlı kullanımlar için tasarlanır. Belirli spor dallarına uygun olarak özel AR-GE çalışmalarıyla farklı tekniklerde üretilen çoraplardır. Spor dalına göre çorabın farklı bölgelerinde havlu ve destekleyici bölümler bulunur. Yumuşaklık, sertlik ve kavrama dereceleri spor dalına göre özellikle geliştirilir. Topuk, parmaklar, ayak boşluğu ve ayağın diğer bölgelerindeki yapı ve doku spor dalına göre seçilir. 

Dayanıklılığa bağlı sporlarda kullanılan çeşitler. Bu grup çoraplar da yüksek performans sağlayan özellikleri bünyesinde barındırırlar. Teknik olarak ileri ve gelişmiş üretim teknolojileri kullanılır. Bu çorap türü için özel iplikler üretilir. 3 kat iplikli üretim veya özellikle yumuşatılmış bölgeler tasarlanabilir.ayak sağlığını koruması için özel olarak geliştirilir. Geliştirilen iplik çesitliliği, kullanılan reçetelerle çorabın teknık kalıtesi yukseltilir ve geniş bi yelpazede kullanım alanı olusturur
bu gruptaki özellikle outdor ürünleri cok geniş recetelere ve ceşitlere sahiptir.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kimler İçin: Bay, Bayan ve Çocuk

 

İçerik

Teknik anlamda uzun ömürlü ve dayanıklı pamuk ağırlıklı ipliklerle üretilirler. Farklı amaçlara göre hazırlanan urunlerde bir çok iplik cesidi kullanılabilir sizlerin sunacagi spr dalına ve recetenize göre urun tasrlanıp hazırlanabilir.

bottom of page